مهاجرت فوری به اروپا استرالیا کانادا نیوزلنددرکوتاهترین زمان ممکن

اخذ اقامت دائم از طریق ارائه مدرک پناهندگی وکیس معتبر

بان‌ کی‌مون، دبیر کل سازمان ملل از اتخاذ تدابیر سخت‌گیرانه برای مهاجرین و پناهجویان در اروپا ابراز نگرانی کرد.

این ابراز نگرانی، متعاقب تصویب یک قانون در اتریش صورت میگیرد، که بر اساس آن دولت این کشور میتواند یک «حالت اضطرار مهاجرتی» اعلام کند و به این ترتیب، حق پناهجویی را محدود، یا به کلی منتفی بسازد. اتریش کشور کوچکی در مرکز اروپا است که در آن نود هزار پناهجو حضور دارند و احزاب افراطی ضد حضور خارجیان، در حال توسعه هستند.

بان کی‌مون که در برابر اعضای پارلمان اتریش سخنرانی میکرد، گفت که این نوع تدابیر، منافی مسئولیت حکومت ها در برابر حقوق بین المللی، حقوق بشر و حقوق اروپایی میباشد. او تصریح کرد که در برابر ازدیاد بیگانه ستیزی، در اتریش و در کشورهای دیگر اروپایی در تشویش است.

سختگیری در برابر مهاجران، در کشور های مختلف اروپا در این اواخر وارد یک دور جدید شده است. بعد از قراردادی که میان اتحادیۀ اروپا و ترکیه امضاء شد و بر اساس آن اروپا تعدادی از مهاجران را به ترکیه بر میگرداند، سازمان های غیرحکومتی در تشویش هستند، ولی معاون رئیس کمیسیون اروپا «فرانس تیمرمانس»، در پشتیبانی از این قرارداد میگوید که این یگانه راه مهار کردن مهاجرت ست. او همچنان از یونان، که در این قرارداد نقش مهم دارد، قدردانی میکند.

نوشته شده در شنبه 11 اردیبهشت‌ماه سال 1395ساعت 09:24 ب.ظ توسط +admin نظرات (0)


Design By : Pars Skin


Archives
Links
Specific
Design
Others

دانلود آهنگ جدید