مهاجرت فوری به اروپا استرالیا کانادا نیوزلنددرکوتاهترین زمان ممکن

اخذ اقامت دائم از طریق ارائه مدرک پناهندگی وکیس معتبر


یک پژوهش جدید نشان می دهد که کشور هلند یکی از سختگیرانه ترین قوانین پناهندگی را در میان کشور های اروپایی دارا است.

بخش تحقیقات در وزارت دادگستری هلند که این تحقیق را انجام داده می گوید کشور هلند به نسبت سایر کشور های اروپایی از جمله آلمان و سوئد ازقوانین سختگیرانه تری برخوردار است.این گزارش می افزاید: به عبارت دیگر پناهجویان در کشور های ذکر شده و بلژیک از شانس بیشتری برای دریافت اجازه اقامت برخوردارند.

اگرچه بنظر می رسد این خبر بیشتر برای منصرف کردن پناهجویان جدید از ورود به هلند انجام شده باشد. به هر روی در یکسال گذشته تقریبا تمامی پناهجویانی که از کشور های سوریه و اریتره وارد هلند شده اند اجازه ی اقامت (پناهندگی) در این کشور را دریافت نموده اند. اما این افزایش فزاینده در ورود پناهجویان سبب شده است تا اداره ی مهاجرت هلند سختگیری های بیشتری نسبت به اتباع کشور های دیگر از جمله ایران و افغانستان داشته باشد.


در برخی مناطق هلند، چادر هایی برای اسکان موقت پناهجویان برپا شده است.

آمار ها نشان می دهد که بسیاری از افرادی که با رد درخواست پناهندگی روبرو شده اند، از شانس کمتری برای دریافت پناهندگی در پرونده های بعدی خود برخوردارند. اداره ی مهاجرت که با کمبود محل اسکان برای پناهندگان جدید، عمدتا سوری ها، روبرو است، امکانات قامت در کمپ، محل اسکان، را برای این افراد محدود تر کرده است.

پروسه ی پناهندگی در هلند

در هلند پناهندگی با ثبت نام توسط پلیس، احراز هویت، انگشت نگاری ومصاحبه ی مسیر ( چگونگی رسیدن به هلند ) آغاز می شود.

   افرادی که از مناطق و کشور های درگیر در جنگ به هلند آمده اند، معمولا اجازه ی اقامت 5 ساله دریافت می کنند. در خصوص افراد از کشور های دیگر مصاحبه های جامع و بررسی مدارک صورت می گیرد تا مشخص شود که فرد حائز شرایط پناهندگی هست یا نه.

در حال حاضر و به دلیل اینکه اداره ی مهاجرت با تعداد بسیار زیادی از متقاضیان پناهجویی روبروست  این ارگان اعلام کرده است که زمان مصاحبه و بررسی مدارک پناهجویان را طولانی تر نموده و افراد ممکن است از 6 ماه تا یکسال منتظر بررسی مدارک و مصاحبه بمانند.

طبق قانون اداره ی مهاجرت موظف است پس از شش ماه از تاریخ (آخرین) مصاحبه با فرد متقاضی، به او پاسخ دهد. این پروسه در صورت صلاحدید اداره ی مهاجرت هلند تا یکسال هم قابل تمدید است.. همچنین مقامات مهاجرتی قوانین سختگیرانه تری را در خصوص الحاق به خانواده در دست اجرا دارند

نوشته شده در سه‌شنبه 7 اردیبهشت‌ماه سال 1395ساعت 08:12 ب.ظ توسط +admin نظرات (0)


Design By : Pars Skin


Archives
Links
Specific
Design
Others

دانلود آهنگ جدید