مهاجرت فوری به اروپا استرالیا کانادا نیوزلنددرکوتاهترین زمان ممکن

اخذ اقامت دائم از طریق ارائه مدرک پناهندگی وکیس معتبر

در حالی که همچنان هزاران نفر در مرز یونان منتظرند که با ورود به جمهوری مقدونیه یوگسلاوی سابق یک قدم به مرکز اروپا نزدیکتر شوند، وزیر کشور آلمان هشدار داد که چنین اتفاقی نباید رخ دهد.

در عین حال آلمان نگران استفاده مهاجران از مسیرهای موسوم به «مسیرهای جایگزین» است. توماس دو مایزیر، وزیر کشور آلمان گفت: «من قبلا هم در وین گفته بودم که مسیر بالکان دیگر به گذشته تعلق داردو نباید به مسیری تبدیل شود که موج مهاجران از آن برای ورود به آلمان، اتریشو مرکز اروپا استفاده کنند.»


چند روز پس از تصمیم جنجالی اتریش مبنی بر احتمال برقراری کنترل مرزی در مرز آلپ بین اتریش و ایتالیا، وولفگانگ سوبوتکا، وزیر کشور اتریش درباره این مساله توضیح داد. او گفت: «شما شاهد هیچ حفاظ واقعی نخواهید بود. ما فقط می خواهیم از این طریق به افرادی که شمار آنها بین دویست هزار و یک میلیون نفر است و در لیبی منتظر حرکت به سمت شمال هستند این پیغام را بدهیم که آماده بستن فوری مرز هستیم.»

مساله ساختن حفاظ مرزی، تنش دیپلماتیک بین اتریش و  ایتالیاایجاد کرده است.

با بسته شدن مسیر بالکان به روی پناهجویان، این نگرانی ایجاد شده است که آنها از مسیر دریای مدیترانه تلاش کنند خود را به ایتالیا برسانند و از آنجا وارد مقصد نهایی خود بشوند. برای بسیاری از پناهجویان، کشورهایی مثل ایتالیا، مجارستان و اتریش کشورهای اصطلاحا ترانزیت هستند و هدف نهایی آنها کشورهایی مانند آلمان، سوئد و بریتانیا است.

نوشته شده در جمعه 10 اردیبهشت‌ماه سال 1395ساعت 11:59 ب.ظ توسط +admin نظرات (0)


Design By : Pars Skin


Archives
Links
Specific
Design
Others

دانلود آهنگ جدید