مهاجرت فوری به اروپا استرالیا کانادا نیوزلنددرکوتاهترین زمان ممکن

اخذ اقامت دائم از طریق ارائه مدرک پناهندگی وکیس معتبر

بلژیک جایگاه پنجم پناهنده پذیری در اروپا
بلژیک جایگاه پنجم پناهنده پذیری در اروپا

شمار متقاضیان مهاجرت و پناهندگی در بیشتر کشورهای عضو اتحادیه اروپا ازجمله بلژیک از ژانویه 2012 تا ژوئن 2013 افزایش داشته و در این میان بیشترین شمار پرونده‌های متقاضیان خارجی کار و پناهندگی متعلق به آلمان بوده است.

مرکز آمار اتحادیه اروپا (Eurostat) در گزارشی با عنوان جمعیت و شرایط اجتماعی، آمار مربوط به متقاضیان مهاجرت، پناهندگی و درصد پذیرش آنان را به تکفیک ملیت متقاضیان و کشورهای پذیرا منتشر کرده است.

بر این اساس بیشترین شمار پرونده‌های متقاضیان خارجی کار و پناهندگی، در 31 ژوئن سال جاری به آلمان با 95 هزار مورد تعلق داشته و پس از آن یونان با 50 هزار مورد، فرانسه با حدود 28 هزار مورد، اتریش با 22 هزار مورد، بلژیک با 21 هزار مورد و بریتانیا با 19 هزار مورد تقاضا در راس کشورهای دریافت کننده تقاضا قرار داشتند. 


این گزارش ضمن انتشار آمار کسانی که برای یافتن کار و زندگی آسوده به اروپا مهاجرت می‌کنند، اعلام کرده که شمار متقاضیان مهاجرت و پناهندگی در بیشتر کشورهای عضو اتحادیه اروپا در فاصله بین ژانویه 2012 تا ژوئن 2013 به استثنای کاهش جزیی در فوریه 2013، افزایش داشته است.

یشترین تعداد درخواست مهاجرت، مربوط به روسیه دریافت شده و پس از آن سوریه، کوزوو، افغانستان، پاکستان، سومالی و بنگلادش  قرار دارند.

نوشته شده در سه‌شنبه 5 فروردین‌ماه سال 1393ساعت 04:11 ق.ظ توسط +admin نظرات (0)


Design By : Pars Skin


Archives
Links
Specific
Design
Others

دانلود آهنگ جدید